Több száz kis- és középvállalkozásnak segítettünk rengeteg pénzt keresni a rádióreklám erejével!

A vállalkozások nagyon sokat fejlődtek az elmúlt 15 évben.
Tökéletesítetted a termékeidet, szolgáltatásaidat, elemezted a piacaidat, realizáltad az áraidat, kellemesebbé tetted a vásárlói környezetedet, európai szintű arculatot építettél, sok pénzt fektettél MAGADBA! Eddig oké.

A fejlődés mindig ott kopogtat a küszöbön, ha hajlandó vagy megfizetni az árát. Miután már mindennel rendelkezel, mint a piaci konkurenseid, egyetlen probléma maradt: hatékonyan elérni a célközönséget.

Ez a probléma a cégek legnagyobb többségét sújtotta, hiszen attól még nem lesz forgalom, ha gyönyörű üzletben, színvonalas termékekkel, és szolgáltatásokkal várják, hogy a vevő egyszer kinyissa az ajtót. Ugyanez igaz az online szektorra is, hiszen lájkokból nem lehet megélni, a piac hatalmas, és egyre nagyobb lesz!

A kérdés csupán az, ha mindent a maximumra fejlesztettél a cégedben, miért nem mondod el ezt a leendő ÜGYFELEIDNEK?

Általunk Nyíregyházán két olyan profi rádió felületeit veheted igénybe, amelyeknél komoly munkát, energiát és rengeteg pénzt költünk arra, hogy hatalmas hallgatói táborunk legyen.

A Best FM és a Rádió 1 nyíregyházi rádiói hetente 100 000 embert érnek el! Ez egy brutális szám!
Nyíregyháza lakossága közel 120 000 ember.

Ezek a rádiók Nyíregyháza és 30-40km-es vonzáskörzetében szórakoztatják naponta emberek tízezreit.

Szerinted, tudod használni ezt a piacot arra, hogy sok pénzt keress vele?
Eddig többszáz cégnek már sikerült.

Hogyan csináljuk, lépésről lépésre:

- szükséged van egy reklámra, néhány mondatot adj támpontként, és komplett megcsináljuk
- szükséged lesz egy kampányra, készítünk egy reklám beosztási javaslatot
- ha jóváhagytad, ezek ismeretében kalkuláljuk a kampányod végső árát, aminek kapcsán jelentős kedvezményeket vehetsz igénybe, amint elfogadtad a kalkulációt, készül a szerződés
- a teljesített szolgáltatásaink után, a szaktudásért, a pontos kivitelezésért és a kiemelt kedvezményekért cserébe kérjük egyenlítsd ki határidőre a számládat, hiszen ellenkező esetben eleshetsz a biztosított kedvezményeinktől

Online világban élünk, profi kollégákkal dolgozunk, így az egész folyamat - ha ügyes az együttműködés közöttünk - 3 munkanapot vesz igénybe!

Óra indul, várjuk a megkeresésedet!

Ne feledd, minden vállalkozás annyit ér, amennyit költenek rá! smiley