Európa Rádió - Az értékes gondolatok rádiója

Debrecenben, Miskolcon, Nyíregyházán, Sátoraljaújhelyen, Mezőkövesden és Kisújszálláson sugározza adását a Tiszáninneni és Tiszántúli Református Egyházkerület közös rádiója. Célunk nem más, mint a tartalmas, minőségi rádiózás iránt fogékony minél szélesebb társadalmi rétegek elérése, emberi hang megszólaltatása a harsány és sokféleképpen manipulált média világában.

Az Európa Rádió az informáláson túl inspirálni is szeretne, ezért a közéleti, gazdasági, tudományos, gasztronómiai, történelmi és egészségügyi magazinok mellett igényes zenéket, tartalmas, mély beszélgetéseket, egyházi műsorokat is kínál. A református egyház általános alapértékek iránti elkötelezettségéből fakadóan a hírműsorok a kimondott szó felelősségével és a hiteles tájékoztatás igényével készülnek.

A 24 órás központi adás mellett reggel 7 és 9 valamint délután 3 és 5 óra között helyben szerkesztett magazinműsorok hallhatók Debrecenben, Miskolcon, Sátoraljaújhelyen és Nyíregyházán.

Üzleti szempontból kiemelendő, hogy a vallási-közszolgálati rádió magas szövegaránnyal rendelkezik, ezáltal hallgatóit is komolyan megválasztja. Viszont olyan - főleg közép és idősebb korú - rendkívül ragaszkodó, stabil hallgatótáborral rendelkezik, akiket más médiacsatornák kifejezetten nehezen, vagy sehogyan sem tudnak elérni!

Használja hosszabb lélegzetvételű hirdetéseihez, projekt kommunikációhoz, ahol tartalmi szempontból nagyobb mennyiségű szöveget kell teljesítenie.

Címünk

4400 Nyíregyháza, Eötvös utca 9/A.

Telefonszámunk

Iroda : (42) 401 035